Dekorace interiérů pro firmy, hotely, restaurace a další

„Příjemná atmosféra je s kouskem přírody ještě příjemnější … “

Květinová výzdoba v interiéru firemních prostorů, restaurací, penzionů, hotelů, veřejných institucí i zcela privátních prostorů představuje vždy velmi důležitou součást navození prvního dojmů.

K prvnímu kontaktu s klientem většinou dochází ve vstupních prostorách - vestibulu, halách či recepcích. Proto je třeba těmto místům věnovat zvláštní péči. Pokud jsou rostliny vhodně vybrány podle podmínek a Vašich představ, vytvoří dokonalou a příjemnou dekoraci.

Dekorace interiéru individuálně

Individualita je v tomto případě velice důležitá. Rozdílné zpracování vyžaduje hotel či restaurace oproti firmě. V každém případě dokážeme naší práci přizpůsobit Vašim požadavkům a floristickou výzdobu Vaší firmy, hotelu či penzionu zpracovat na míru. Možností jak vyzdobit interiér hrnkovými rostlinami nebo řezanými květinami je nepřeberné množství.

Dlouhodobá údržba floristických dekorací

Samozřejmostí je také pravidelná údržba hrnkových rostlin jako například hnojení, zalévání, a pravidelný závoz květin řezaných.

Běžnou praxí je také jednorázová dodávka květin pro Vaše obchodní partnery, úpravy dekorací před významnými akcemi ve firmě či restauraci a další.

Co pro Vás zajistíme?

  • Návrh dekorací ve Vašem interiéru

  • Dodávku hrnkových rostlin

  • Možnost přizpůsobení dekorace například podle ročního bodobí

  • Pravidelnou dodávku řezaných květin

  • Pravidelnou údržbu hrnkových rostlin

  • Jednorázovou výzdobu konferenčních místností, salónků atd.